Bilgi Formu

UzmanSensin kişisel verilerinizin güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi üzerinde hassasiyetle durmaktadır. UzmanSensin’in tüzel kişiliği gereği üzerinde durduğu kişisel veri güvenliği aynı zamanda yasal bir zorunluluktur. Müşterilerimize ait bilgiler yasal mevzuat çerçevesinde korunurken çalışanlarımızın kurumsal disiplin içerisinde konuya hassasiyet göstermelerine önem verilmektedir. Bu kapsamda çalışanlarımıza ilgili eğitimler verilmekte ve müşteri bilgileri çalışanlarla kısıtılı bir şekilde gerektiği kadar paylaşılmaktadır.

Kullanıcıların UzmanSensin web sitesini ziyareti esnasında elektronik olarak paylaştıkları kişisel verileri, daha kaliteli hizmet sunma çerçevesinde taleplerin yerine getirilmesini sağlamak için kullanılmaktadır. Buna ek olarak, kullanıcılarımıza ait kişisel veriler dahil olmak üzere tüm bilgiler, kullanıcıların onayı olmaksızın ilgili yasal mevzuat hükümlerinin öngördüğü biçimde bu bilgilere erişme yetkisi olan yasal kurumlar ve yetkililer hariç olmak üzere hiçbir şekilde ve suretle üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.

UzmanSensin, kurumsal tüzel kişiliği gereği bir disiplin içerisinde banka ve kullanıcılara ait tüm bilgilerin yetkisiz erişim, hatalı kullanım ve değişiklik, bozulma ve yok edilmekten korunması; bilginin gizliliğini, bütünlüğünü ve kullanılabilirliğinden ödün verilmemektedir. Gizlilik politikası için verilen taahhütler bu web sitesinde ve UzmanSensin’in diğer kanalları aracılığıyla paylaşılan bilgiler için geçerli olup sitede paylaşılan web sitelerinde ve diğer web sitelerinin gizlilik ilkeleri ve kullanım şartları geçerli olup bu sitelerde uğranabilecek maddi/manevi kayıplardan UzmanSensin sorumlu değildir.

Kullanıcıların adresi, telefon, e-posta ve kimlik bilgileri gibi kişisel bilgilerin UzmanSensin ile paylaşması durumunda söz konusu kişisel bilgiler UzmanSensin’in kaliteli hizmet sunması, değişiklik, bilgilendirme, kullanım ve bakım hizmetleri ile sözleşmenin yenilenmesine ilişkin iletileri göndermek için kullanılacaktır. Buna ek olarak özellikle belirtilmesi gereken nokta söz konusu kişisel bilgiler yasal sorumluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Kullanıcıların UzmanSensin’in onaylı müşterisi olması halinde UzmanSensin’e ait ürünlerin ve hizmetlerle ilgili tanıtım, pazarlama ve promosyon faaliyetleri yapılması için ileti gönderilebilecektir.

UzmanSensin gizlilik ve veri koruma prensiplerini güncel tutmak ve ilgili mevzuata uygun hale getirmek için Gizlilik Politikasında önceden haber vermeksizin değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikasının değiştirilmesi karar verildiğinde, politikanın güncel hali UzmanSensin web sitesinde ilan edilecektir. Bu politika en son 14.01.2023 tarihinde güncellenmiştir.